Podszewki tworzone przez Tekstylia to przede wszystkim produkty najwyższej jakości, produkowane z najlepszych surowców pochodzących m.in. z Japonii i Włoch. Nowoczesny park maszynowy gwarantuje, że nasza podszewka spełnia wszystkie wymogi jakościowe i użytkowe.

Śledzimy najnowsze trendy mody jeśli chodzi o kolorystykę i rodzaj używanych tkanin. Dlatego w naszej ofercie znajdują się podszewki świetnie współgrające z jedwabiami, wełnami czy skórami. Oferujemy podszewki z włókien naturalnych (wiskoza, bawełna) i elastycznych (na bazie bawełny, acetatu, włókien poly-poly) zarówno do odzieży damskiej jak i męskiej.

Dzięki profesjonalnie przygotowanej ofercie odzież z naszymi podszewkami wyróżnia się, prezentuje się elegancko i modnie. Dla użytkowników oznacza to również wygodę, komfort i gwarantuje wysoką jakość odzieży.

Nasza oferta skierowana jest do producentów i projektantów odzieży, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę, szybki serwis, szeroką gamę i kolorystkę produktów.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zasady ich używania oraz sposoby wyrażania / cofania zgody na użycie, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.

copyright © 2013   tekstylia.com.pl projekt: momodesign.com.pl